Jsem Noxys…

15.08.2017 14:59

Mnoho let, přibližně 8let se snažím zaškatulkovat do nějaké definice či pojmu, ať už je to náboženství, víra, styl oblékání apod. Zjišťuji, že se můžu snažit sebevíc, ale z každého odvětví mi vyhovuje něco. Z každého si beru jen to, co rezonuje s mou duší a dotváří mou esenci. Jsem člověk jako každý a přeci jiný. Mám velmi kreativní, ale stresovou práci. Musím být stále ve střehu, stále při smyslech. Naučila jsem se koncentraci, ale také telepatii. Stále analyzuji, vyhodnocuji situace a musím uvažovat dopředu. Po osmihodinovém pracovním nasazení jsem mnohdy vyčerpaná. Asi si říkáte, co dělám za šílenou práci. Řídím a dávám pozor na pár desítek malých lidí, kteří mě sice nepotřebují, ale já potrebuji je. Jsem učitelkou v mateřské školce. Moje práce mě zformovala do téhle podoby. Hodně mi dala i přes to, že mi mnoho bere…
Žiju se svým mužem a zatím máme jen dvě kočky a psa. Časem se naše chlupatá parta asi ještě zvětší, ale teď bych byla ráda, aby se rozrostla ta člověčí část. 

Kolo roku se točí rychle a proto už jsme spolu s mužem deset let a z toho dva roky svoji. Za ty roky co žiju, se stále měním, za den změním mnohokrát svůj úhel pohledu a tisíckrát svou náladu. Moje nálady jsou od temně melancholických, zadumaných, přes plačtivé, neutrální, sarkastické, odvážné, bláznivé až k naprosto šíleným, usměvavým a střeštěným. Ke svému životu potřebuji kreativní náplň, jinak se ze mě stává mrzout a depresionista.

Jsem jaká jsem… JSEM NOXYS!