Můj svět

Jsem korálkový samouk…

09.07.2013 16:40
Jsem korálkový samouk. Chtěla bych se pyšnit tím, že jsem prošla kurzy šití šperků, kurz obšívaných kuliček, kurz háčkování šňůr atd. ale jsem asi moc velký škudla, protože raději utratím vše za korálky samotné. Návody hledám na internetu, v knížkách, na webových galeriích a samozdřejmě nejvíc nechávám pracovat mou fantasii. Ale jednou bych ráda na takový kurz zašla. Myslím, ale že bych ho asi musela dostat nebo vyhrát nebo tak něco…
Tak snad někdy dostanu příležitost se takového kurzu zůčastnit.

 

Zatím jsem absolvovala rychlokurz v autobuse od Elissy – háčkovaných šňůr. To jsem takhle jednou jela domů autobusem a poznala jsem Elissu podle fotek, které má na Beadforu. Samozřejmě seděla na lavičce a něco šmodrchala v prstech. Oslovila jsem ji a zjistila, že háčkuje a bylo mi jasné, že ona je ten člověk, kterého jsme měla potkat a který mi měl pomoct. Tak mi ukázala jak na to a já doma ? no moje první háčkovaná šňůra vznikala sice pomalu, měla chyby ale já na ní byla pyšná.

A propracovávám se dál. Sice nechodím na kurzy, ale stejně se učím. Nejlepší technika je: POKUS- OMYL ☺

Novinky 25.6.2013

25.06.2013 16:41

Opět se hlásím z korálkové koutku, kde tvořím. Co vám budu povídat, mám moc práce.
Chystají se velké věci, zatím je vše jen v hlavě, ale třeba je někdy zrealizuji.
1)Dostala jsem nevšední objednávku na čelenku pro koně, která se připíná do ohlávky.
2) Opět jsem ,,přivedla“ ke korálkům dalšího člověka… ☺
3) Vážně bych chtěla dělat kurzy ☺ Ale ještě pořádně nevím jak to zrealizovat.
4) Mamka s babičkou budou mít za týden narozeniny. Takže prioritou č. 1 je, udělat jim nějaký krásný dárek k narozeninám.
5) opět jsem neodhadla velikost triček na přítele a místo XXL jsem koupila jen XL. Takže se těšte, objeví se v obchůdku.

Nová korálková generace

24.06.2013 16:41

Rozhodla jsem se, že chci ovlivnit volný čas lidí, tak aby ho trávili smysluplně. Smysluplný, ale nemusí vždy znamenat aktivní trávení volného času, jak by se mohlo zdát. U těchto aktivit se odpočívá  a relaxuje. Rozhodla jsem se uspořádat kurz korálkování pro začátečníky a mírně pokročilé. Bude v Mochově a příští týden vám dám více informací.

Za zkoušku nic nedám…

13.03.2013 16:41

Jela jsem si takhle metrem. Z Kobylis na Opatov, však víte… Je to celkem štreka. A co dělají jiní lidé v metru ? Třeba si čtou, koukají po lidech, poslouchají hudbu a nebo jen tak přemýšlí. A co dělám já v metru ? Já háčkuji šperky. A hrozně mě tahle činnost baví a naplňuje. A jak to tak bývá, holka sedící v metru a háčkující vzbudí pozornost. Jindy jsem neviditelná a vůbec mi to nevadí. Ale když háčkuji a lidé se mi koukají na ruce tak mi to nevadí a dokonce jsem se přistihla, že bych chtěla aby to lidi zajímalo ještě více. A když jsem tak seděla ve čtvrtek v tom metru a zase si háčkovala, přišla ke mě paní, která se mě snažila přesvědčit, že jsem šikovná a že bych toho měla využít. Tak začínám přemýšlet jak toho využít ve svůj prospěch. A zítra zkusím i pár svých myšlenek zrealizovat. Těšíte se ? Uvidí se ☺

Záznamy: 71 - 74 ze 74
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8