Můj svět

Novinky 25.6.2013

25.06.2013 16:41

Opět se hlásím z korálkové koutku, kde tvořím. Co vám budu povídat, mám moc práce.
Chystají se velké věci, zatím je vše jen v hlavě, ale třeba je někdy zrealizuji.
1)Dostala jsem nevšední objednávku na čelenku pro koně, která se připíná do ohlávky.
2) Opět jsem ,,přivedla“ ke korálkům dalšího člověka… ☺
3) Vážně bych chtěla dělat kurzy ☺ Ale ještě pořádně nevím jak to zrealizovat.
4) Mamka s babičkou budou mít za týden narozeniny. Takže prioritou č. 1 je, udělat jim nějaký krásný dárek k narozeninám.
5) opět jsem neodhadla velikost triček na přítele a místo XXL jsem koupila jen XL. Takže se těšte, objeví se v obchůdku.

Nová korálková generace

24.06.2013 16:41

Rozhodla jsem se, že chci ovlivnit volný čas lidí, tak aby ho trávili smysluplně. Smysluplný, ale nemusí vždy znamenat aktivní trávení volného času, jak by se mohlo zdát. U těchto aktivit se odpočívá  a relaxuje. Rozhodla jsem se uspořádat kurz korálkování pro začátečníky a mírně pokročilé. Bude v Mochově a příští týden vám dám více informací.

Za zkoušku nic nedám…

13.03.2013 16:41

Jela jsem si takhle metrem. Z Kobylis na Opatov, však víte… Je to celkem štreka. A co dělají jiní lidé v metru ? Třeba si čtou, koukají po lidech, poslouchají hudbu a nebo jen tak přemýšlí. A co dělám já v metru ? Já háčkuji šperky. A hrozně mě tahle činnost baví a naplňuje. A jak to tak bývá, holka sedící v metru a háčkující vzbudí pozornost. Jindy jsem neviditelná a vůbec mi to nevadí. Ale když háčkuji a lidé se mi koukají na ruce tak mi to nevadí a dokonce jsem se přistihla, že bych chtěla aby to lidi zajímalo ještě více. A když jsem tak seděla ve čtvrtek v tom metru a zase si háčkovala, přišla ke mě paní, která se mě snažila přesvědčit, že jsem šikovná a že bych toho měla využít. Tak začínám přemýšlet jak toho využít ve svůj prospěch. A zítra zkusím i pár svých myšlenek zrealizovat. Těšíte se ? Uvidí se ☺

Záznamy: 71 - 73 ze 73
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8