Fibershare, aneb výměna klubíček

27.11.2019


V říjnu 2019 jsem se přihlásila do mezinárodního výměnného programu klubíček. Nebylo to pro mě jednoduché, protože přihlášení a veškerá komunikace probíhá v angličtině, platí se vstupní poplatek přes PayPal a já v těchto úkonech nejsem vůbec zběhlá. Ale touha po klubíčkách, mezinárodním přátelství i projekt samotný mě tak učaroval, že jsem zatla zuby a nakonec to dala! Přihlásila jsem se, vyplnila dlouhý dotazník, o jaké příze mám zájem, co nejraději používá, co mám a nemám ráda za barvy atd. Pak už stačilo jen čekat... A to čekání bylo nekonečné! Když konečně přišel e-mail s kontaktem, kam budu balíček posílat a také odkud mi balíček přijde, byla jsem nadšená. Indície mi napověděli, co má moje výměnná partnerka ráda a tak jsem udělala balík z českých přízí v odstínech zelené a fialové, dala jsem do balíčku i nějaké sladkosti od českých výrobců, pastelky Koh-i-noor s krtkem, pohledy Prahy a vše poslala až do Kanady. Ještě nedoletěl a tak fotky ukazovat nebudu, abych nepokazila případně překvapení.

Ale dneska! Mi přišel konečně balíček ze Skotska od Kelly! Tak moc jsme se na něj těšila. Takové malé vánoce...

"My #fibresharepackage is here.

Kelly @ayarntale-Thank you very much for the amazing surprise.

I'm looking forward to crochet .

_______________

Dneska mám malé vánoce. Přišel mi balíček #fibreshare od Kelly @ayarntale, trefila se úžasně do mého vkusu! Dvě klubíčka jemné vlny z Alpaky v oranžové barvě. Dvě klubíčka zelené hrubší vlny, jedno klubíčko Drop Safran 100%bavlna a jedno BOHO Chunky. Dále pak značkovače sovičky, úžasný penál na háčky s liškou a osobní dopis. Jsem moc ráda, že jsme se zúčastnila a těším se na jarní kolo !

*

*

*

#noxys #fibreshare #surprise #love #crochet #handmade #wool #yarn #newyarn #haekeln #fox #crochetwool #vlna #hackovani #malevanoce @fibreshare